Реклама на залізничних вокзалах

Реклама на вокзалах — Реклама у транспорті — Рекламне агентство Авантаж Групп у Києві

Наше рекламне агентство пропонує розміщення реклами на вокзалах. До її переваг можна віднести:
— Розміщення рекламних носіїв у суворій відповідності до найбільших пасажиропотоків;
— Охоплення пасажирів практично на всій території України;
— Чітка спрямованість на цільову аудиторію.
Реклама на вокзалі справляє на пасажирів іміджевий вплив та стимулює на здійснення негайної покупки. Залізничний транспорт в Україні посідає провідне місце з пасажирських перевезень. Люди, що знаходяться у тісному потоці, відразу звертають увагу на рекламу на вокзалі, оскільки людина підсвідомо прагне отримувати інформацію.

Реклама на вокзалах України

Для розміщення реклами на вокзалах ми використовуємо майже всі місця масового скупчення пасажирів: зали очікування, каси, платформи, входи у будівлі вокзалів. Реклама на залізничному вокзалі може розміщуватися на білбордах, щитах та сітілайтах. Оскільки потяги прибувають та відправляються вдень та вночі, тому й реклама на вокзалах України працює цілодобово. В останні роки стала активно розвиватися реклама на зд вокзалах у регіонах країни, які поступово перетворюються та перебудовуються.

Реклама на залізничних вокзалах Києва

Цільова аудиторія реклами на зд вокзалах Києва умовно поділяється на групи:
— мешканці київської області, які працюють, або особи, яка вчаться в столиці та користуються приміським сполученням;
— мешканці інших областей України, які приїжджають у відрядження до столиці.

Реклама на залізничних вокзалах Києва орієнтована і на людей, які здійснюють поїздки на потягах далекого прямування до місць масового відпочинку.
Слід зазначити, що київський вокзал відвідують не лише з метою від’їзду. Хтось приходить, щоб вивчити розклад, хтось щоб заздалегідь придбати квитки в касах попереднього продажу. Тому реклама на вокзалах Києва привертає увагу найширшої аудиторії.