Реклама в літаках та аеропортах

Реклама у літаках — Реклама у транспорті — рекламне агентство Авантаж Групп у Києві

Наша агентство давно і активно займається таким видом реклами, як реклама в літаках. І це дуже ефективно. Реклама в літаках та аеропортах приносить чудові плоди та результати. Унікальність рекламного носія, тривалість зорового контакту, обраність аудиторії – три кити, на яких базується наш успіх. Реклама на борту літаків за інтенсивністю та тривалістю впливу перевищує аналогічні показники інших рекламних носіїв. Насамперед завдяки тому, що контакт з аудиторією триває протягом усього польоту.

Реклама в літаках Київ

Найбільші світові авіакомпанії давно пропонують місце для реклами на борту літаків. Сьогодні, нарешті, настала черга і українських авіакомпаній. Чому реклама на борту літаків є вигідною? Насамперед тому, що під час польоту пасажир сидить практично нерухомо і мимоволі почне вивчати підголівники, перегляне всі журнали та буклети, вкладені в кишені крісел.
Цільова аудиторія реклами в літаках Київ має високу купівельну спроможність. Як правило, літаками літають активні, мобільні та забезпечені люди віком 20-45 років. Найчастіше це або туристи, або бізнесмени.

Реклама в літаках Харків

Основними перевагами реклами в літаках та аеропортах є час контакту та аудиторія. Реклама в будівлі аеропорту доступна для споживачів 365 днів на рік, 7 днів на тиждень, 24 години на добу – без обідніх перерв, незалежно від погодних умов, сезону та часу доби.
Реклама у літаках Харків привертає увагу пасажирів.
Практика нашого рекламного агентства показує, наскільки ефективна реклама у літаках та аеропортах. Насамперед, це товари та послуги, яких потребують пасажири:
— просування туристичних маршрутів;
— екскурсійних бюро;
— готелів;
— салонів прокату автомобілів;
— банків;
— підприємств сфери харчування та обслуговування.