Реклама в автобусах

Реклама в автобусах — Реклама у громадському транспорті — Реклама у транспорті — рекламне агентство Авантаж Групп у Києві

Вас цікавить реклама в автобусах Києва? Бажаєте, щоб вартість реклами на автобусах була виправданою та приносила результат? Ви звернулися за адресою! Реклама в автобусах Києва всіх найменувань «під ключ»: ідея, виготовлення макетів, друк рекламної продукції та розміщення в автобусі чи автобусі. Які види реклами в автобусах найпоширеніші? Це – реклама на розтяжках, що кріпляться до стелі транспортного засобу, це стандартні листівки, що клеяться на панелях автобуса, це реклама на основі плівки-оракал, що клеїться на скло, це візитки та листівки, які розміщуються у прозорих боксах-підголівниках.

Реклама в автобусах Києва

Реклама в автобусах Києва ніколи не втрачала своєї актуальності та ефективності. Адже на сьогоднішній день автобусним транспортом користується щонайменше 70% киян. Розміщення реклами на автобусах коштує недорого, але дозволяє залучити цільову аудиторію. Реклама в автобусах Києва не вимагає високих витрат: макет та рекламна продукція необхідні найпростіші, оренду можна сплачувати помісячно, відстежуючи ефективність кампанії. Окремої уваги заслуговує реклама на моніторах в автобусах, яка найчастіше зустрічається на міжміських маршрутах. Реклама автобусами Києва на екранах охоплює велику кількість пасажирів, так як. один ролик може демонструватися на кількох маршрутах.

Виготовлення реклами для автобусів

Реклама в автобусах, виготовлення реклами краще довіряти тим агентствам, які вже не перший рік працюють на ринку, мають контакти з перевізниками, співпрацюють із рекламними агентами. Реклама на бортах автобусів за ефективністю прирівнюється до білл-бордів. Розміщення реклами на автобусах та інших транспортних засобах робить рекламний меседж мобільним і охоплює великий відсоток аудиторії.

Креативна реклама в автобусах – послуга, яку пропонують далеко не всі агентства. Сьогодні креативний підхід до реклами в автобусах розглядається рідко, і даремно! Адже креативна реклама в автобусах може дати більшу віддачу, на відміну від стандартних листівок, наклейок та оголошень.

Дивіться також: