Реклама у приміських електричках

Реклама в електричках — Реклама в транспорті — рекламне агентство Авантаж Групп у Києві

Приміські електропоїзди (електрички) є найважливішим видом транспортного сполучення для населення України. Реклама в електричках України приречена на успіх із низки причин.

Кількість потягів в електропоїздах у період весна-осінь значно зростає. Крім того, є ще ряд переваг, які роблять рекламу в приміських поїздах ефективною:
— Повнокольоровий друк та великий формат рекламного плаката;
— Хороший огляд реклами з будь-якої точки вагона завдяки великому розміру рекламного плаката та його вигідному розташуванню;
— Тривалий контакт (до кількох годин) із рекламою у приміських електропоїздах;
— Можливість уважно розглянути контактну інформацію на рекламному плакаті.

Реклама в електричках України

Рекламні плакати розміщуються поблизу освітлювальних ламп вагона, тому вони освітлені навіть у темний час. Реклама в електричках України дозволяє звернутися до аудиторії, контакт із якою іншими каналами надзвичайно дорогий чи складний. Це мешканці найближчих до міст населених пунктів, які щодня їздять на роботу, відпочивальники, дачники та студентська молодь. Реклама у приміських потягах – це насамперед стікери у вагонах складу поїздів.

Оскільки на відміну від метро, в електричках всього два виходи, реклама у приміських електропоїздах розміщується на панелі над дверима або в простінках між вікном та дверима. Це дозволяє всім пасажирам вагона ознайомитися з рекламою у приміських електропоїздах, коли вони готуються до виходу на потрібній станції.
Щорічно залізницями нашої країни в електропоїздах приміського сполучення перевозиться понад 400 мільйонів пасажирів. Найефективнішим варіантом проведення рекламної кампанії в електропоїздах є розміщення плакатів (постерів, стікерів) у салоні вагонів.