Реклама в експрес-поїздах

Реклама у експрес-поїздах — Реклама у поїздах — Реклама у транспорті — рекламне агентство Авантаж Групп у Києві

Кілька років тому на залізничних дорогах України з’явилися швидкісні та прискорені експрес-поїзди. Як правило, вони обладнані комфортними сидіннями, що курсують у денний час, що дозволяє протягом декількох годин проводити час за переглядом та читанням відеопрограм. Цільовою аудиторією, на яку направлена реклама в експрес-поїздах, є пасажири, які здійснюють туристичні поїздки та, які ведуть бізнеси. З огляду на те, що популярність швидкісних потягів зростає, реклама в поїздах підвищеної комфортності, безсумнівно, дасть очікуваний результат.

Реклама в експрес-поїздах Київ

Сучасні експрес-поїзди, що зв’язують Київ з іншими великими містами країни, вигідно відрізняються від звичайних поїздів далекого прямування. Насамперед, експрес-потяги гарантують швидке та комфортне пересування всією територією України. Звичайно, що й реклама в експрес-поїздах Київ має свої переваги, серед яких:
— хороше сприйняття рекламного повідомлення;
— низька вартість одного контакту;
— тривалість зорового контакту.
І, мабуть, найголовніше: цільова аудиторія, на яку розрахована реклама в поїздах підвищеної комфортності – це пасажири із статком вище середнього.
Наше агентство готове запропонувати будь-який з найбільш підхожих видів реклами в експрес-поїздах:
— реклама на підголівниках та відкидних столиках (плакати знаходяться на рівні очей пасажира);
— постери у вагонах експрес-потягів (поклейка рекламних плакатів будь-яких форматів).

Реклама в експрес-поїздах Харків

Швидкісні потяги зарекомендували себе як недорогий та швидкий спосіб здійснення бізнес-поїздок. Оскільки основну аудиторію цих поїздів складають бізнесмени, реклама в експрес-поїздах Харків була належним чином оцінена менеджерами великої та середньої ланки, а також іншими підприємцями. Експрес-поїзди – це можливість рекламувати товари та послуги аудиторії з високим рівнем доходів.

Дивіться також: