Реклама у маршрутках

Реклама у маршрутках — Реклама у громадському транспорті — Реклама у транспорті — рекламне агентство Авантаж Групп у Києві

Реклама у маршрутках України стала вже традиційною, і з кожним роком можна зустріти дедалі більше її різновидів. Це наклейки-стікери, візитки, плакати, постери, плівка з оракалу, реклама по ТБ, реклама на підголівниках маршруток та ін. Реклама у маршрутках приваблює раціональним вкладенням коштів при отриманні максимальної віддачі. Розміщення реклами в маршрутках вигідно, оскільки дозволяє охопити велику аудиторію, ефективна при невеликих рекламних бюджетах, є можливість проводити кампанію локально (з прив’язкою до регіону), низька вартість за 1000 контактів, сприймається позитивно.

Реклама у маршрутках України

Реклама у маршрутках України будується приблизно за таким принципом: вибір відповідного маршруту, формат рекламного носія, розробка макета та друк матеріалів, розміщення стікерів у салонах транспорту рекламними агентством. Реклама в маршрутках України, як правило, має локальний характер і стосується того чи іншого регіону. У нашому агентстві можна замовити рекламу у маршрутках України за такими регіональними пропозиціями:

  • «Реклама у маршрутках. Дніпро»
  • «Реклама у маршрутках. Запоріжжя»
  • «Реклама у маршрутках. Одеса»
  • «Реклама у маршрутках. Київ»
  • «Реклама у маршрутках. Черкаси»
  • «Реклама у маршрутках. Кривий Ріг»
  • «Реклама у маршрутках. Львів»
  • и т.д.

Реклама у маршрутках Києва

Реклама у маршрутках Києва, як і інших містах, проводиться під контролем агентства. Наші представники займаються моніторингом та здійснюють заміну пошкоджених рекламних матеріалів, щодня поповнюють кейси для візиток та листівок. Ефективність реклами в маршрутках може відслідковувати і сам замовник, для цього ми йому надається повна інформація про номери машин на маршруті, фотографії після розміщення реклами.

Реклама у маршрутках і автобусах

Реклама у маршрутках та автобусах дозволяє збільшити відсоток відклику у кілька разів, на відміну від стандартної зовнішньої реклами. Особливо ефективними є матеріали, що містять корисну інформацію – календарики, карти міста та схеми проїзду, купон на знижку, запрошення тощо. Реклама у маршрутках та автобусах залишається актуальною для будь-якого великого міста.

Дивіться також: