Реклама у купе поїздів

Реклама у купе поїздів — Реклама у поїздах — Реклама у транспорті — рекламне агентство Авантаж Групп у Києві

Реклама в поїздах відносно новий вид рекламної діяльності, спрямований на цільову аудиторію за географічною (шляхом прямування) та соціальною (залежно від категорії вагона та потяга) ознаками. Парк залізничних вагонів України налічує понад 7000 вагонів. Реклама у купе потягів один із найефективніших видів реклами на залізничному транспорті, оскільки дозволяє охопити велику аудиторію. За даними статистики, щорічний пасажиропотік становить понад 520 мільйонів людей.

Реклама у купе поїздів Київ

Завдяки невисокій вартості та можливості надати пасажирам інформацію під час поїздки, реклама у потягах користується популярністю серед рекламодавців. Людина, яка сидить у купе поїзда розслаблена, нікуди не поспішає і може спокійно із зацікавленістю розглядати послуги чи продукти, які пропонуються.
Цікава реклама в купе потягів Київ передбачає інформацію про послуги та товари, як новинки, що так добре зарекомендували себе на ринку України. Реклама всередині купе поїздів можлива у всіх категоріях вагонів: плацкарт, “СВ” або “Купе”.

Реклама у купе поїздів Харків

У купе потягів далекого прямування можна розкладати рекламно-інформаційні матеріали та розміщувати стікери. Основними перевагами розміщення реклами у купе поїздів Харків є:
— Розвинена система залізничних перевезень;
— Чітка цільова аудиторія;
— Постійний пасажиропотік;
— Ефект запам’ятовування реклами (висока частота контактів);
— Відносно невисока вартість;
— Широка географія впливу рекламних матеріалів.

Велика кількість запропонованих нашим агентством видів рекламного впливу на пасажирів (постери, візитки, наклейки, каталоги, рекламні газети тощо) надає рекламодавцю широкий вибір рекламних повідомлень.

Дивіться також: