Реклама в пасажирських поїздах

Реклама в поїздах – Реклама в транспорті – рекламне агенство Авантаж Групп в Києві

Реклама в поїздах є на сьогодні одним із найбільш перспективних напрямів маркетингу. Багато рекламодавців, які вимушені із різних причин відмовитись від традиційних видів реклами, звертаються до такого виду реклами, як реклама у потягах, усе частіше.
Чому саме через нас вигідно розміщувати рекламу в потягах? Тому, що наше рекламне агентство напряму працює з «Укрзалізницею», що дозволяє нам надавати клієнтам гарантії як якості робіт, так і термінів виконання. І, звісно, гарантію конкурентоспроможної ціни.

Реклама у пасажирських поїздах України

Як нескладно підрахувати, всього на сьогоднішній день територією України переміщується 441 залізничний склад, який включає 3634 вагонів різних класів. Укрзалізниця за один рік перевозить близько 400 млн. пасажирів, які побачать усю рекламу в поїздах . Наше рекламна агентство пропонує кілька варіантів розміщення реклами в пасажирських потягах:
— розміщення у вагонах постерів;
— роздачу різних рекламних матеріалів;
— брендування вагонного інвентарю;
— реклама на моніторах та екранах телевізорів;
— реклама, вкладена у пакети з постільною білизною.

Реклама у поїздах далекого прямування
Потяги далекого прямування відрізняються від інших поїздів тривалістю перебування в дорозі. Отже, протягом такої тривалої поїздки пасажир обов’язково почне звертати увагу на рекламу в поїздах, яка розміщена в купе потягів, у коридорах, у міжвіконному просторі. Провідники вагонів допомагають забезпечити поширення у вагонах поїздів рекламних матеріалів.
Реклама у вагонах пасажирських поїздів, як і будь-яка транспортна реклама, хороша тим, що пасажиру поїзда, особливо поїзда далекого прямування, зазвичай немає чого робити, і він завжди мимоволі шукає очима, що прочитати.

Дивіться також: