Реклама у тролейбусах

Реклама у тролейбусах — Реклама у громадському транспорті — Реклама у транспорті — рекламне агентство Авантаж Групп у Києві

Усі вже давно звикли до реклами на вулицях сучасних міст. Ефективність реклами в тролейбусах важко переоцінити насамперед завдяки своїй масштабності. Сама поверхня транспортного засобу відкриває широкий простір для творчості розробки дизайну.
Розміщення реклами на тролейбусах є хорошим комерційним інструментом, оскільки для більшості людей, які постійно кудись поспішають, тролейбус став своєрідною дивиною і привертає до себе достатньо уваги.

Реклама у тролейбусах України

Реклама на тролейбусах на відміну від реклами на білбордах та щитах, має важливу перевагу: мобільність транспортного засобу. Динамічність, як правило, привертає увагу. А це тисячі потенційних клієнтів на дорогах. Не помітити рекламу на тролейбусах за умов сучасних міст України практично неможливо. Розміщення реклами на тролейбусах є одним з активних напрямків діяльності нашого агентства. Зазвичай реклама розміщується у вигляді поліграфічних матеріалів. Це листівки та наклейки різного формату, які можуть бути повнокольоровими або у двох кольорах.

Реклама у тролейбусах Київ

Ми пропонуємо рекламу у тролейбусах, що транслюється за допомогою моніторів. Рекламна інформація, подана таким чином, має низку безперечних переваг:
— Можливість охоплення цільової аудиторії за географічною ознакою. Ми можемо розмістити інформацію про товар або послугу на певному маршруті тролейбуса, який проходить поблизу магазинів, офісів чи салонів краси.
— Доступність. Реклама у тролейбусах відрізняється невисокою вартістю.
— Підвищена увага зі сторони потенційних споживачів. Реклама всередині тролейбуса чи квитках привертає увагу за допомогою відсутності інших джерел інформації та наявності вільного часу в пасажирів.

Дивіться також: