Реклама у громадському транспорті

Реклама у громадському транспорті — Реклама у транспорті — рекламне агентство Авантаж Групп у Києві

Сьогодні реклама у громадському транспорті – це самостійний вид зовнішньої реклами. Останніми роками реклама на громадському транспорті довела свою ефективність як результативний спосіб доставки рекламного повідомлення споживача. Безперечно, головною перевагою реклами на громадському транспорті є її мобільність та можливість охопити широку споживчу аудиторію.
Наше рекламне агентство надає такі послуги:

Реклама у громадському транспорті Києва

У переліку наших послуг важливе місце займає розміщення реклами у громадському транспорті Києва. Серед усіх методів подання інформації у столичному транспорті реклама у маршрутках займає особливе місце. Кількість маршруток зростає, а разом з ним зростає і кількість розміщеної реклами як на бортах маршрутки, так і в її салоні. Пасажири, які чекають на зупинках, із зацікавленістю розглядають кожну брендовану машину.
Реклама в автобусах, яку ми розмістимо буде максимально наближена до споживача. Наші спеціалісти розмістять стікери та постери на спинках пасажирських сидінь так, щоб реклама постійно знаходилася у полі зору. Можливе розміщення постерів на пластиковій панелі верхніх багажних полиць.

Реклама у громадському транспорті України

Мобільність громадського транспорту робить рекламу у громадському транспорті України особливо ефективною. Реклама на транспорті, у тому числі й реклама у тролейбусах постійно рухається серед людей і впливає на аудиторію, що змінюється, на багатьох кілометрах міських доріг. Маршрути руху громадського транспорту пролягають міськими вулицями, тому адресна реклама на транспорті може покрити або все місто, або певні райони (спальні, центральні, промислові).

Брендування автобуса, приклад чудової яскравої роботи нашого агентства АВАНТАЖ ГРУПП:

Дивіться також: