Реклама на лайтбоксах у метро

Реклама на лайтбоксах у метро — Реклама у метро — Реклама у транспорті — рекламне агентство Авантаж Групп у Києві

Ви підприємець і бажаєте, щоб Ваші товари та послуги продавалися. Нормальне та природне бажання будь-якого бізнесмена. Але, як збільшити зростання продажів та залучити нових покупців? Реклама на лайтбоксах у метро дозволяє відповісти на це питання. Лайтбокси, як вид сучасної реклами, мають низку переваг. Лише один лайтбокс у метро здатний перекрити за день весь пасажиропотік станції (від 30 до 150 тисяч людей на добу).

Реклама на лайтбоксах у метро Київ

Двосторонній лайтбокс у метро Києва бачать обидва потоки пасажирів – як ті, що піднімаються вгору, так і спускаються вниз ескалатором. Реклама на лайтбоксах у метро Київ добре видна всім пасажирам, оскільки розташована перпендикулярно потоку пасажирів. Стандартний розмір лайтбоксів дозволяє переносити плакати з рекламою з одного лайтбоксу на інший.

Реклама на лайтбоксах у метро Харків

Підземний світ реклами у харківському метро орієнтований на масового споживача товарів та послуг. Реклама на лайтбоксах у метро Харків лише один із видів послуг, що надаються нашим рекламним агентством. Світлові лайтбокси в метро – це Ваша можливість вигідно розмістити рекламу під час проведення великої рекламної кампанії. Лайтбокси в Харкові ідеальні як інформаційні покажчики, завдання яких — привернення уваги пасажирів на якійсь конкретній станції метро. Лайтбокси в метро Харкова не гірші за менеджерів Вашої компанії будуть просувати товари та послуги, що пропонуються Вашою компанією. Яскраве підсвічування лайтбоксів зробить Вашу рекламу яскравою і незабутньою!

Дивіться також: