Сувеніри оптом

Сувеніри оптом – Сувеніри – рекламне агентство Авантаж Групп у Києві

Оптовий продаж сувенірів — один із пріоритетних напрямків діяльності нашого агентства. Якщо Ви хочете купити сувеніри оптом, зверніться до нас, і Ви отримаєте надійного та досвідченого постачальника сувенірів на будь-який випадок життя! Перед святами у нас завжди можна замовити корпоративні та VIP сувеніри оптом: візитниці кишенькові, флешки, монетниці, папки, парасольки та годинники з логотипом.
Для нанесення емблем ми використовуємо найсучасніші технології – шовкотрафаретний друк, лазерне гравіювання, гаряче тиснення, деколь та комп’ютерна вишивка відповідають високим стандартам якості.

Сувеніри оптом в Україні

Якщо Ви маєте промо-кампанію — звертайтеся до нас. Ми готові запропонувати брелоки, ручки, бейджі, рекламні магніти будь-якої форми. Незамінні під час просування того чи іншого товару молодіжні силіконові браслети, запальнички, шнурки та підвіски для мобільних телефонів, магнітні блокноти, значки та пакети з логотипом Вашої компанії.
Красивий корпоративний одяг – футболки, вітровки, реглани, кепки, на які ми нанесемо Вашу емблему, є елементом іміджу успішної компанії та обов’язково викличе позитивні емоції у клієнтів та співробітників.

Сувеніри оптом у Києві

Оригінальні ділові сувеніри, такі як вироби з кераміки та келихи, що містять символіку Вашої компанії, допоможуть встановити контакти з новими та потенційними партнерами. Сувеніри оптом у Києві – це рекламні магніти будь-якої форми, акрилові магніти, тижневики, щотижневики. Для Вашого бізнесу ми виготовимо будь-які наклейки , у тому числі об’ємні наклейки будь-якої форми та площі.
Новорічні сувеніри оптом, на які ми нанесемо символіку Вашої компанії, позбавлять Вас передноворічної метушні та пошуку подарунків. Ми реалізуємо тільки якісні сувеніри оптом та чесні перед клієнтом!

Дивіться також: