Рекламно-сувенірна продукція

Рекламно-сувенірна продукція — Сувеніри — рекламне агентство Авантаж Групп у Києві

Рекламно-сувенірна продукція

Багатьом із нас доводиться стикатися із проблемою вибору подарунків та сувенірів до різноманітних урочистостей та свят. Рекламно-сувенірна продукція, запропонована нашим агентством, здивує Вас широтою асортименту та різноманітністю продукції.
У нас Ви зможете знайти сувеніри та подарунки, які не тільки підкреслять Ваш тонкий смак, але й допоможуть висловити повагу до Ваших бізнес-партнерів та колег по роботі.
Ми готові запропонувати Вам ручки, бейджі, брелоки, тижневики, папки, візитниці, магнітні блокноти, VIP сувеніри, монетниці, флешки. Такі сувеніри стануть чудовим подарунком для Ваших співробітників.
Якщо Ви проводите промо-кампанію своєї продукції, то футболки, реглани, вітровки, кепки, пакети, об’ємні наклейки, рекламні магніти будь-якої форми з логотипом Вашої фірми підвищать ефективність Ваших зусиль. Внести яскраві фарби до рекламної кампанії допоможуть силіконові браслети, які дуже популярні у молоді. Акрилові магніти та значки можна використовувати як у вигляді сувеніра з видами міст та пам’яток, так і для рекламних цілей.

ВЛАСНА ВИРОБНИЧА БАЗА СУВЕНІРНИХ МАГНІТІВ !!!

Виробництво рекламно-сувенірної продукції

Рекламно-сувенірна продукція виробляється на високоякісному обладнанні із застосуванням найсучасніших технологій: шовкотрафаретний друк, тамподрук, лазерне гравіювання, деколь, тиснення, вишивка.
Хорошим подарунком стануть парасольки, годинники, запальнички, келихи, вироби з кераміки із Вашою емблемою. Шнурки та підвіски для мобільних телефонів – корисний та стильний подарунок, який гідно оцінить кожен.
Серед нашої продукції Ви знайдете оригінальні подарунки до будь-якого свята, серед яких і новорічні сувеніри. Смачний сувенірний шоколад на замовлення з нанесенням Вашого логотипу буде чудовим святковим подарунком. Виробництво рекламно-сувенірної продукції побудовано таким чином, щоб врахувати усі смаки та побажання наших потенційних клієнтів.

Дивіться також: