Реклама в метро

Реклама в метро – Реклама у транспорті – Рекламне агентство Авантаж Групп Київ

Реклама у вагонах метро призначена для людей, які, користуючись послугами підземного транспорту, проводять чималу частину часу в тунелях та переходах. Що робить людина в очікуванні поїзда чи під час поїздки у вагоні? Як правило, пасажири метро читають книгу, гортають газету або просто дивляться по боках. І тут на очі їм трапляється яскрава, корисна, а іноді й кумедна реклама у вагонах метро.
Такий вид ненав’язливої реклами виглядає як інформація про товар або послугу, легко запам’ятовується і не викликає негативних емоцій. Тому реклама у вагонах метро є високоефективною.

Реклама в метро Києва

Як зробити, щоб Ваша реклама у метро Києва була успішною? Вирішити це завдання допоможуть професіонали нашого рекламного агентства. Розміщення реклами у метро Києва дозволить Вам безпосередньо звернутися до споживача. Послугами київської підземки щодня користуються сотні тисяч людей, які є потенційними споживачами товарів та послуг.

Наше рекламне агентство пропонує такі види реклами в метро Києва:

Реклама у метро Харкова

Пасажиропотік Харківського метрополітену зростає з кожним днем. Як показує наш досвід, реклама у метро Харкова приносить свої плоди! Реклама на лайтбоксах у метро приверне увагу пасажирів по всьому шляху прямування на ескалаторах. Розміщення реклами на метролайтах у метро на рівні очей пасажирів та оригінальне підсвічування плафонів забезпечують максимальну кількість зорових контактів.
Вдало розміщена реклама на колійних стінах у метро дозволяє пасажирам, які перебувають на платформах, детально вивчити інформацію про різні види товарів та послуг.
Наше рекламне агентство пропонує яскраву та якісну рекламу на ескалаторних склепіннях метро. Цей вид реклами надовго закарбується у пам’яті мільйонів пасажирів.

Дивіться також: