Реклама на метролайтах у метро

Реклама на метролайтах у метро — Реклама у метро — Реклама у транспорті — рекламне агентство Авантаж Групп у Києві

Сьогодні в метро на зміну старим світильникам із бронзовими вензелями та наконечниками прийшли метролайти. Ці сучасні конструкції з люмінесцентним підсвічуванням значно покращили освітленість ескалаторів. Завдяки цьому реклама у метро вийшла на більш якісний та сучасний рівень. Подорож ескалатором стала пізнавальною та цікавою. Реклама на метролайтах у метро уможливила це.
Елегантний дизайн, великий формат рекламного звернення та вдале розміщення на ескалаторах робить цей вид реклами в метро незамінним засобом для іміджевої підтримки товару чи послуги.

Реклама на метролайтах у метро Київ

Незалежно від пори року та доби яскрава реклама на метролайтах завжди привертає увагу. Під час проведення рекламних акцій дуже важлива оперативність розміщення реклами. Наше рекламне агентство готове у найкоротші терміни розмістити Вашу рекламну інформацію. Реклама на метролайтах у метро Київ незамінна під час відкриття нових магазинів, бутиків, проведення концертів та інших заходів.

Реклама на метролайтах у метро Харків

Завдяки відсутності перешкод, реклама на метролайтах у метро Харків привертає увагу пасажирів підземки по всьому шляху прямування на ескалаторах. Об’єкт, що світиться і рухається, завжди привертає увагу.
Метролайти у харківському метрополітені відносно новий вид реклами. Усе нове та незвичайне обов’язково привертає підвищену увагу. Навіть у похмурому освітленні метрополітену реклама на метролайтах вигідно виділяється. Ми готові правильно підібрати розміщення та розмір, взяти на себе якісне обслуговування підсвічування та зробити все, щоб Ваша цільова аудиторія звернула увагу на Вашу рекламу у метро.

Дивіться також: