Реклама на ескалаторних стінах метро

Реклама на ескалаторних стінах метро — Реклама у метро — Реклама у транспорті — рекламне агентство Авантаж Групп у Києві

Реклама на ескалаторних стінах метро – це великі та яскраві рекламні плакати, які розташовані по обидва боки ескалаторів метрополітену. Основною перевагою цього виду поклейки є широке охоплення всіх пасажирів станції. Така реклама в метро добре видна і тим пасажирам, що спускаються на платформу, і тим, хто піднімається до міста. Невеликі щити із зображенням рекламної інформації обов’язково викличуть інтерес, а постери великих розмірів надовго закарбуються на згадку про мільйони пасажирів.

Реклама на ескалаторних стінах метро Київ

Така інформація, як реклама на ескалаторних стінах, дуже ефективна для офісів, магазинів, кафе та ресторанів, розташованих неподалік станцій, на яких розміщена реклама. Яскрава реклама в метро, розташована на стінах ескалатора київської підземки, приведе до Вас багатотисячну аудиторію потенційних споживачів товарів та послуг. Рекламне зображення розміром 3 кв. м. видно з відстані понад 50 метрів. Наше агентство готове розмістити ррекламу на ескалаторних стінах метро Київ будь-якого формату.

Реклама на ескалаторних стінах метро Харків

Основною перевагою реклама на ескалаторних стінах яє постійна споживча аудиторія містян. Згідно зі статистикою, близько 50% пасажирів харківського метрополітену щодня звертають увагу на рекламу на ескалаторних стінах метро Харків. Не менш важливим моментом є частота повторних контактів.

Ті потенційні клієнти, які проживають і працюють в районі Харкова, що цікавлять Вас, щодня добираються на роботу, відвідують магазини, ресторани, кафе і обов’язково звернуть увагу на рекламу в метро.

Дивіться також: